AYRIN ERSOZ COPYRIGHT 2019. TÜM HAKLARI SAKLIDIR!

I Know What You’re Thinking

Work description

A universe of movement and sound designed by choreographer Ayrin Ersöz with Canan Yücel Pekiçten Bengi Sevim Yörük, Magda Niedzielska, Hasan Yoksulabakan and Ömer Vatansever… On the fourth floor of Yapı Kredi bomontiada, the moving bodies of the performers will create intimate spaces with contact-free touches through live music and the human voice. I Know What You’re Thinking is a call for love, it is a longing demand passed on from the performers to the audience … You are invited to experience this universe created in this multi-pillared space, where thinking transforms into movement, and movement into dreams, together with the performers at cautious social distances

——————————————————————————————-

Koreograf Ayrin Ersöz’ün Canan Yücel Pekiçten, Bengi Sevim Yörük, Magda Niedzielska, Hasan Yoksulabakan ve Ömer Vatansever ile 24.İstanbul Tiyatro Festivali için özel olarak tasarladığı hareket ve ses evrenidir. YapıkrediBomontiada’nın 4. Katında performansçıların hareket halindeki bedenleri canlı müziğin ve insan sesinin aracılığı ile temassız dokunuşlardan mahremiyet alanları yaratıyor. Ne Düşündüğünü Biliyorum bir aşk çağrısıdır, performansçılardan izleyene bulaşan hasretli taleptir.

İzleyenler, YapıkrediBomontiada’nın 4. Kat’nın çok direkli mekânında yaratılan, (düş)üncenin harekete, hareketin düşe dönüştüğü bu evreni performansçılar ile birlikte temkinli fiziksel sosyal mesafede deneyimlemeye davet ediliyor.

HTML Video embed

Work details

Koreografi, Yönetim: Ayrin Ersöz

Yaratıcı Ortaklar

Dans, Performans: Canan Yücel Pekiçten, Bengi Sevim, Magda Niedzielska

Müzik tasarım: Ömer Vatansever (davul, ses tasarımı), Hasan Yoksulabakan (elektrik çello)

Süre 30’

Top